Showbiz

“Nana e muzikës”, Mozzik dhe Elvana bashkë në një këngë, detajet e projektit që do të vijë para fundit të vitit

Ende nuk ka një datë fikse për publikimin, por duke i ndjekur të dy, fansat me siguri nuk do të zhgënjehen.
Featured image of article: “Nana e muzikës”, Mozzik dhe Elvana bashkë në një këngë, detajet e projektit që do të vijë para fundit të vitit Mozzik dhe Elvana Gjata

TIRANË– Të gjithë fansat e Elvana Gjatës dhe Mozzik, kanë një arsye për të qenë të lumtur. Të dy këngëtarët pritet të sjellin bashkë një këngë, të paktën kështu raporton “Prive”.

Media kosovare shkruan se Mozzik dhe Elvana tashmë kanë rënë dakord për të realizuar bashkë një projekt i cili pritet të dalë para fundit të vitit. Ende nuk ka një datë fikse për publikimin, por duke i ndjekur të dy, fansat me siguri nuk do të zhgënjehen.

Por si u bënë bashkë?

Kjo me siguri nuk ka ndodhur rastësisht. Mozzik është shprehur disa kohë më parë se Elvana është për të “nana e muzikës”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi i Mozzik për Elvanën:

(F.g/dosja.al)

Shto Koment