Virale

Najada Çomo “shokon” rrjetin! Transformimi bëhet inspirim për të tjerët, ‘plasin’ MEME-t me Luljeta Bozon e Piperon

Mjekja kokëkuqe është kthyer bionde dhe ka ndryshuar mënyrën sesi aplikonte tualetin e saj në fytyrë. 

TIRANË– Ndryshimi i “look-ut” të Najada Çomos ka bërë bujë në rrjetet sociale. (Shiko këtu) Mjekja kokëkuqe është kthyer bionde dhe ka ndryshuar mënyrën sesi aplikonte tualetin e saj në fytyrë. 

Ndryshimi i saj drastik, ka mjaftuar për të inspiruar rrjetin lidhur me personazhet e tjerë kandidatë për deputetë të Partisë Socialiste. “Meme-bërësit” i kanë dedikuar hapësirë edhe Luljeta Bozos, ndërsa “rrjedha” ka marrë edhe mjekun Pëllumb Pipëro. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment