Politike

Najada Como: Kisha turp kur hyra në ndërtesën e PS-së

Shefja e Infektivit tregoi se deputetët e pritën mjaft mirë sa iu duk se kishte kohë që i njihte dhe ishte pjesë e ekipit të tyre.
Featured image of article: Najada Como: Kisha turp kur hyra në ndërtesën e PS-së Najada Como

TIRANË- Najada Çomo, e cila është bërë pjesë e listës së kandidatëve për deputetë në qarkun e Tiranës ka zbuluar në “Top Talk” se si u prit kur hyri për herë të parë në ndërtesën e PS.

Shefja e Infektivit tregoi se deputetët e pritën mjaft mirë sa iu duk se kishte kohë që i njihte dhe ishte pjesë e ekipit të tyre.

Najada Çomo: Kur shkova ditën e parë, ishte hera e parë që hyja në ndërtesën e PS. Sinqerisht kisha pak turp, megjithëse në punë jam mësuar të kem lloj lloj situatash, këto njerëz që kanë kaq vite që kanë punuar. Unë do jem një socialiste shumë e mirë. Nuk kam qenë asnjëherë e angazhuar politikisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kur ngjita shkallët dhe u takova me deputetët, më kanë pritur aq mirë sa u ndjeva në siklet se si mund të më presin aq mirë mua që në fund të fundit, nuk është se po vij nga radhët zyrtare për të qenë kandidate për deputete. Mikpritja e tyre ishte aq e mirë sa mu duk sikur kisha kohë që isha aty, packa se takimet e mia ishin të pakta për shkak të angazhimit që vazhdoj në spital.

MARRË NGA TOP CHANNEL

Shto Koment