Showbiz

“Na more ftyrën”, Zaimina tregon çfarë i thotë bashkëshorti për fotot

Këngëtarja shqiptare tregoi se Klodi nuk është një nga ata meshkuj që të bëjnë foto dhe i ka shumë bezdi ato.
Featured image of article: “Na more ftyrën”, Zaimina tregon çfarë i thotë bashkëshorti për fotot Zaimina Vasjari dhe partneri i saj Klodi

Zaimina Vasjari pavarësisht se është bërë nënë, në rrjetet e saj sociale vijon të mbetet aktive dhe poston foto nga më provokueset. E ftuar në “Why not show”, Vasjari tregoi se e bën këtë gjë sepse e përdor për biznesin e saj, për të reklamuar veshjet.

E pyetur nëse është partneri i saj Klodi Asllani ai që i bën fotot, Zai tha: Jo, s’është Klodi nga ata lloj meshkujsh. Madje më thotë ‘na more ftyrën’!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Zaimina tashmë jeton me partnerin e saj dhe së fundmi janë bërë edhe prindër të Khloes, e cila para dy ditësh mbushi 1 vjeç.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment