Showbiz

Na lanë gojëhapur! Personazhet që surprizuan me (zh)veshjen e tyre në ceremoninë e MTV (FOTO)

Shumë prej personazheve të njohura u impenjuan për t'u veshur sa më mirë për të parakaluar në tapetin e kuq.

SPANJË– Ditën e djeshme në Sevilja të Spanjës u zhvillua ceremonia e çmimeve të MTV EMA 2019. Shumë prej personazheve të njohura u impenjuan për t’u veshur sa më mirë për të parakaluar në tapetin e kuq.

Por tre prej tyre lanë me gojë hapur gjithë të pranishmit dhe ata që po i ndiqnin nga shtëpia. Arsyeja: i kishin harruar veshjet në shtëpi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Joanne Smalls, supermodelja dhe aktorja, u shfaq në një fustan saten me një çantë duke ekspozuar hiret e saj. Edhe Leomie Anderson nuk shkoi shumë larg, duke veshur një fustan lule, që nuk i mbulonte fare këmbët.

Qershia mbi tortë ishte Jay Me, e cila kishte kishte veshur thjesht një reçipetë.
(k.m/dosja.al)

Shto Koment