Aktualitet

“Na bën përralla”, Mark Marku sherr me Artan Hoxhën: Po mbron mafian, ke tre vjet që bën fantazi

TIRANË– Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zhvilluar një debat me tone të larta me pedagogun Mark Marku, në emisionin “Opinion” në Tv Klan. Teksa po diskutonin lidhur me Vangjush Dakon, gazetari Hoxha ka ndërhyrë duke e akuzuar për provokim Markun.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas kësaj Marku dhe Hoxha janë përfshirë në replika të arshpra me njëri tjetrin, duke hedhur dhe akuza të forta që u desh në disa raste ndërhyrja e Fevziut për të qetësuar situatën.

Shto Koment