E Shtunë, 5 Dhjetor, 2020
Full Ads
Politike

Murrizi: Kapot e elitës politike nuk duan që të integrohemi, janë të pa kontrolluar duke mos qenë brenda BE-së,

Murrizi ka thënë se 'kapot', nuk duan që të integrohemi, dhe sipas tij ata  janë të pa kontrolluar nëse nuk janë brenda BE-së. 
Featured image of article: Murrizi: Kapot e elitës politike nuk duan që të integrohemi, janë të pa kontrolluar duke mos qenë brenda BE-së, Myslim Murrizi

 E vërteta është se kapot e elitës politike të vendit nuk e duan Evropës. Ata gëzojnë kur vë kushte Holanda ose Danimarka. Nuk dua të bëj konspiracion që paguajnë që të rregullohet ndonjë mik në Daminarkë ose Holandë. Këta nuk duan që të integrohemi, janë të pa kontrolluar duke mos qenë brenda BE-së, se nuk ka më PPP 23 milionë euro kilometri. Ku ka që të paguhen ID me 70 mijë lekë një copë.”- ka thënë ai. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.k.dosja.al)

Shto Koment