Aktualitet

Mungoi prokurori! Shtyhet seanca gjyqësore ndaj ish-efektivit Nevaldo Hajdëraj

Ish-efektivi Nevaldo Hajdaraj, akuzohet për vrasjen e Klodian Rashës. Ngjarja e rendë ndodhi në orën e para të mëngjesit të 8 dhjetorit të vitit të kaluar.
Featured image of article: Mungoi prokurori! Shtyhet seanca gjyqësore ndaj ish-efektivit Nevaldo Hajdëraj Klodian Rasha dhe Nevaldo Hajdëraj

TIRANË– Seanca e sotme gjyqësore ndaj Nevaldo Hajdëraj është shtyrë. Shkak u bë mungesa e prokurorit të çështjes.

Ish-efektivi Nevaldo Hajdaraj, akuzohet për vrasjen e Klodian Rashës. Ngjarja e rëndë ndodhi në orën e para të mëngjesit të 8 dhjetorit të vitit të kaluar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Hajdaraj akuzohet për vrasjen me dashje të 25-vjeçarit gjatë orarit të orës policore, në kuadër të masave anti-covid.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment