Showbiz

‘Mund të puth gjithë ditën’, Olta Gixhari ‘çmend’ meshkujt, publikon mesazhet private: Je femra më seksi që njoh (FOTOT)

Olta Gixhari ka postuar një foto provokuese, meshkujt kanë ‘vërshuar’ në mesazhe private, të cilat janë publikuar nga aktortja.
Featured image of article: ‘Mund të puth gjithë ditën’, Olta Gixhari ‘çmend’ meshkujt, publikon mesazhet private: Je femra më seksi që njoh (FOTOT) Aktorja, Olta Gixhari.

TIRANË– Olta Gixhari vjen gjithmonë me postime provokuese. Veshur me një bust të kuq që në pah i nxirrte bustin e saj të plotë, aktorja ka tunduar të gjithë meshkujt në rrjete sociale.

Mesazhe që ngrenë në piedestal bukuroshen, dhe dëshirat e zjarrta të mëshkujve, Olta Gixhari ka vendosur t’i publikojë në profilin e saj në rrjete sociale.

“Mund të të puth gjithë ditën, çdo ditë… për vite,”- i shkruan një adhurues në mesazh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Nuk je si ato femrat që nxjerrin gjoksin e b*thën në çdo foto e çdo postim. Për mua me sensualitetin që ked he në një foto të thjeshtë je femër unike. Je femra më seksi që unë kam parë,”– i shkruan një ndjekës tjetër.

Mesazhet janë plot, dhe Olta Gixhari ka zgjedhur të publikojë disa prej tyre, që duket se i kanë pëlqyer shumë, dhe i ka falenderuar.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment