Politike

Muhabeti i ëmbël i ministreve, Balluku me telefon në vesh, çfarë nuk patë sot në Kuvend (Foto)

Në një foto tjetër Balluku shihet duke folur në telefon.
Featured image of article: Muhabeti i ëmbël i ministreve, Balluku me telefon në vesh, çfarë nuk patë sot në Kuvend (Foto) Foto nga Kuvendi

TIRANË– Kuvendi i Shqipërisë ka zhvilluar ditën e sotme seancën e radhës parlamentare. Sigurisht që nuk kanë munguar edhe momentet epike.

Një prej tyre është edhe fakti që tre ministret e kabintetit Rama, Olta Xhaçka, Anila Denaj dhe Belinda Balluku, po bisedojnë shtruar dhe ëmbël me njëra tjetrën.

Në një foto tjetër Balluku shihet duke folur në telefon.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në seancën e sotme plenare pati diskutime për Reformën Zgjedhore, ku pati debate mes Myslim Murrizit dhe Taulant Ballës. Nuk mungoi edhe një deklaratë nga Ditmir Bushati, i cili deklaroi se kemi një sistem pa vlera. Kryeministri Edi Rama nuk ishte i pranishëm pasi ndodhet në Vjenë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment