Sport

Mposhti koronavirusin, e dashura e Dybalas pozon me bikini!

Koronavirusin tashmë e ka mposhtur edhe Dibala i cili pas 4 testimeve pozitive, dje ka dhënë lajmin e madh që e ka hedhur pas krahëve këtë infeksion
Featured image of article: Mposhti koronavirusin, e dashura e Dybalas pozon me bikini!

ITALI-E dashura e Paolo Dibalës, Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me fotot e saj seksi në Instagram. Sapo është shëruar plotësisht bukuroshja ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto dhe një video me bikini ku tregon linjat e saj perfekte por e të gjithë dashurinë e saj për diellin dhe jetën.

 

 

View this post on Instagram

 

swipe to feel the luv

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by の 尺 ノ ム 刀 ム (@orianasabatini) on

Koronavirusin tashmë e ka mposhtur edhe Dibala i cili pas 4 testimeve pozitive, dje ka dhënë lajmin e madh që e ka hedhur pas krahëve këtë infeksion.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment