Showbiz

Mozzik dhe Loredana janë non stop në kontakt me njëri tjetrin! Komenti i reperit vërteton se gjërat mes ish çiftit janë normalizuar

Dy reperët kanë krijuar një llogari Instagrami për vajzën e tyre dhe shpesh herë postojnë foto të sajat.
Featured image of article: Mozzik dhe Loredana janë non stop në kontakt me njëri tjetrin! Komenti i reperit vërteton se gjërat mes ish çiftit janë normalizuar Loredana, Mozzik

GJERMANI– Mozzik dhe Loredana gjithmonë do jenë të lidhur pas njëri tjetrit pasi Hana e vogël është e përbashkëta e tyre. Dy reperët kanë krijuar një llogari Instagrami për vajzën e tyre dhe shpesh herë postojnë foto të sajat.

Ditën e sotme në profilin e Hanës që menaxhohet nga dy prindërit, janë publikuar disa foto, ku vogëlushja shihet duke shëtitur.

Dola për një shëtitje të shkurtër’, shkruhet krahas fotove të adhurueshme të Hanës.

Si duket përshkrimi krahas fotos që është bërë nga Loredana, i ka lënë përshtypje këngëtarit, i cili nuk mund të kalonte pa lënë dhe një koment.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Hahahah’, komentuar reperi, i cili e ka shoqëruar komentin edhe me disa emoji me puthje.

Hanna

Në fund të fundit, Mozzik dhe Loredana do jenë gjithmonë në kontakt me njëri tjetrin për shkak të Hannës së vogël, pavarësisht se si rrjedhin jetët e tyre personale.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment