Showbiz

Mozzik dhe Loredana bashkë? Reperja publikon pjesë nga dokumentari, reperi shfaqet me lot në sy…

VIDEO
Loredana ka zgjedhur ta mbyllë trajlerin e dokumentarit të saj duke paralajmëruar ata që menduan se ka ardhur fundi për reperen pasi ky është vetëm fillimi për të.
Featured image of article: Mozzik dhe Loredana bashkë? Reperja publikon pjesë nga dokumentari, reperi shfaqet me lot në sy… Mozzik dhe Loredana

PRISHTINE– Duket se telenovelës Mozzik dhe Loredana po i vjen fundi dhe këtë e konfirmoi vetë reperja duke publikuar një pjesë të dokumentarit të saj ku shfaqet dhe Mozzik. Reperi duket i emocionuar teksa qëndron përballë Loredanës dhe dëgjohet të thotë: Po më bën për të qarë! 

Loredana ka zgjedhur ta mbyllë trajlerin e dokumentarit të saj duke paralajmëruar ata që menduan se ka ardhur fundi për reperen pasi ky është vetëm fillimi për të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Thjesht nuk është e mundur të shpjegosh 2 vitet e fundit të jetës në një intervistë, por t’i përshkruash ato me foto po. Ky është traileri për dokumentarin tim me katër pjesë që kam xhiruar me Spotify për më shumë se 1 vit. Shumë mendojnë se udhëtimi im tashmë ka mbaruar, por ai sapo ka filluar.-shprehet Loredana.

(d.k/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment