Sport

Mourinho nga autobusi i jep meazh lojtarëve

Humbja në Europa League e Totenhamit me Antuerp ishte një nga surprizat e ndeshjeve të dyta në grupe
Featured image of article: Mourinho nga autobusi i jep meazh lojtarëve
Përditësuar:

ANGLI – Totenhami mbrëmjen e së enjtes pësoi humbjen e parë në transfertë që nga muaji korrik, kjo për shkak të gabimit të Ben Devis i cili i dha një dorë në këtë mënyë Royal Antuerp që t’i marrë fitoren skuadrës britanike dhe të ngjitet në krye të grupit J me 6 pikë pas dy ndeshjeve të para.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë Hose Mourinho duket se ka gjetur një mënyrë tjetër për t’iu përgjigjur fansave, mediave por edhe për t’i dhënë një mesazh lojtarëve. Këtë gjë e bën nëpërmjet fotove që poston në rrjetet e tij duke dhënë edhe një mesazh. Pas humbjes të së enjtes, portuegezi poston një foto të tijën i vetëm në autobus dhe shkruan: “Paraqitjet e shëmtuara meritojnë rezultate të shëmtuara. Shpresoj që secili të jetë po kaq i mërzitur sa unë në këtë autobus. Nesë, në orën 11:00 stërvitje!”

B.T (Dosja.al)

Shto Koment