Showbiz

Motra e supermodeles Kate Moss mbrohet nga koronavirusi, harron të kujdeset për veshjen. Era i ngre sipër fustanin, i zbulon pjesët intime

FOTO
Teksa kishte dalë natën me mikeshat e saj, modelja është fotografuar nga parazzët. E veshur me një fustan të zi, të hapur në pjesën e poshtme fotografën arritën të kapin momentin kur Lottiet i duken të brendshmet.
Featured image of article: Motra e supermodeles Kate Moss mbrohet nga koronavirusi, harron të kujdeset për veshjen. Era i ngre sipër fustanin, i zbulon pjesët intime Lottie

AMERIKE– Motra e supermodeles Kate Moss, Lottie ka marrë masat e duhura për tu mbrojtur nga koronavirusit mirëpo duke se ka harruar të kontrollojë veshjen e saj në tërësi.

Teksa kishte dalë natën me mikeshat e saj, modelja është fotografuar nga parazzët. E veshur me një fustan të zi, të hapur në pjesën e poshtme fotografën arritën të kapin momentin kur Lottiet i duken të brendshmet.

Lottie

Fustani i saj është hapur, por duket se bukuroshja bionde nuk e ka vrarë shumë mendjen për këtë dhe ka vazhduar rrugën normalisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Lottie Moss

Lottie është motra e vogël e ikonës së modës Kate Moss, por ende nuk ka bërë aq emër në botën e modës, edhe pse me linjat e saj nuk duket se i mungon asgjë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment