Showbiz

Motra e Elvana Gjatës realizon ëndrrën e saj të vjetër, këngëtarja flet me krenari: Kush punon me ty është me fat

Migena Gjata ka hapur shkollën e saj të këndimit në Gjermani. Nuk kanë munguar edhe disa fjalë zemre nga Elvana Gjata, motra e saj.
Featured image of article: Motra e Elvana Gjatës realizon ëndrrën e saj të vjetër, këngëtarja flet me krenari: Kush punon me ty është me fat Migena Gjata dhe Elvana Gjata

GJERMANI- Motra e këngëtares Elvana Gjata, sopranoja Migena Gjata ka hapur shkollën e saj të kantos në Gjermani. Këngëtarja ka ndarë disa foto të saj në Instagram, duke shprehur gjithë krenarinë që ndjen për arritjen e së motrës. Ajo na tregon se hapja e një shkolle këndimi ka qenë një ndër ëndrrat më të vjetra të Migenës, e cila më në fund është realizuar.

“Jam jashtëzakonisht e lumtur dhe krenare që sapo plotësove një nga ëndrrat e tua më të vjetra. Shkolla jote e Këndimit! Në Dusseldorf. Këngëtarët e rinj do të jenë me fat që të punojnë me ty, unë isha!”, ka shkruar ajo krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Im so immensely happy and proud you just fulfilled one of your oldest dreams ❤️ Your own Singing School ! In Dusseldorf . Young singers will be so lucky to work with you,I was ! @migenagjataofficial www.sing-schule.de

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

J.V/Dosja.al 

Shto Koment