Aktualitet

Moti i keq dhe shirat e shumtë përmbytin Tiranën, radhë kilometrike në hyrje të qytetit

Por më problematike situata paraqitet në në autostradën Durrës-Tiranë si dhe në dy rrugët anësore të saj.
Featured image of article: Moti i keq dhe shirat e shumtë përmbytin Tiranën, radhë kilometrike në hyrje të qytetit Foto Ilustruese
Përditësuar:

TIRANË– Rradhë të gjata në trafik dhe përmbytje rrugësh. Kështu është gjendut kryeqyteti pasditen e sotme si pasojë e reshjeve të shumta të shiut. Dosja.al mëson se kjo gjë vihet re që në hyrje të Tiranës te ish-rrethrrotullimi “Shqiponja”, ku makinat dynden për t’u futur në kryeqytet.

Por më problematike situata paraqitet në në autostradën Durrës-Tiranë si dhe në dy rrugët anësore të saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu brenda në qytet nuk përjashtohen rrugët e përmbytura në zonat problematie si ajo e “Don Boskos”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment