Aktualitet

Moti i keq përfshin qytetin e Fierit, reshje të dendura shiu, rrufe e bubullima!

VIDEO
Deri tani nuk raportohet për dëme, ndërsa shiu vijon, dhe është shoqëruar me breshër e vetëtima.
Featured image of article: Moti i keq përfshin qytetin e Fierit, reshje të dendura shiu, rrufe e bubullima! Shiu ne Fier

FIER– Reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë edhe qytetin e Fierit.  Deri tani nuk raportohet për dëme, ndërsa shiu vijon, dhe është shoqëruar me breshër e vetëtima.

 

Aktualisht nuk raportohet për ndonjë rrugë të bllokuar për shkak të ujit në rrugë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi Kryesor: HARTA LIVE/ Mos harroni çadrën! Mëngjesi nis me reshje shiu, nuk do të mungojnë stuhitë afatshkurtra e të izoluara të breshrit

(kle.m./dosja.al)

Shto Koment