Showbiz

“Mos se do më fusni në sherr”, një mama tipike shqiptare, vajza Majlinda Bregut tregon se çfarë e revolton më shumë të ëmën: Jo këtë pyetje

FOTO
Vajza e Majlinda Bregut ka treguar se punët e shtëpisë i shkaktojnë shpesh debate me të ëmën.
Featured image of article: “Mos se do më fusni në sherr”, një mama tipike shqiptare, vajza Majlinda Bregut tregon se çfarë e revolton më shumë të ëmën: Jo këtë pyetje Majlinda Bregu me të bijën.

TIRANË– Vajza e Majlinda Bregut është shpesh aktive në rrjete sociale, ku zhvillon biseda me ndjeksit e saj. Duke realizuar rubrikën pyetje-përgjigje, Kejda i është përgjigjur disa pyetje të fansave të saj, ku midis përgjigjeve ka zbuluar se zihet shpesh me nënën e saj për punët e shtëpisë.

Ndërsa ndjekësja e ka pyetur a merret me punët e shtëpisë, Kejda ka treguar se kjo është arsyeja që debaton dhe e fut në sherr me të ëmën.

Postimi i Kejdës.

“Mosss me këtë pyetje se do na fusni në sherr me mamin”- i është përgjigjur Kejda pyetjes së ndjekëses.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me sa duket, edhe Majlinda Bregu qenka një mama tipike shqiptare, që kërkon angazhim të së bijës në punët e shtëpisë.

R.L/Dosja.al

Shto Koment