KRYESORET
Art&Argëtim

Mos përjashtoni propozime dhe ftesa të reja! Shenja që sot ka probleme me financat

10 Janar 2022, 06:00 Nga DOSJA
Mos përjashtoni propozime dhe ftesa të reja! Shenja që sot ka

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Të hënën është një moment i rishikimit të vërtetë sentimental. Hëna në mëngjes do të jetë në gjendje t’ju japë një ngarkesë të mirë emocionale. Në punë, merrni kohën tuaj.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Kjo ditë ka lindur me një Hënë që godet në shenjë, një periudhë shumë produktive për ndjenjat. Në punë, projektet më largpamëse janë ato fituese.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Java fillon në një mënyrë interesante për ju, nga data 13 Hëna do të kalojë në shenjën tuaj. Në punë, prania e Jupiterit kërkon që të zgjidhni problemet tuaja ligjore.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Hëna është më pak tinzare për ju, por pyetjet e hapura mbeten për t’u diskutuar dhe thelluar. Në punë keni probleme të vogla me përqendrimin dhe shumë gjëra për të bërë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Kushtojini vëmendje në dashuri situatave të ashtuquajtura paralele, do të ndodhë që të përjetoni shpërqendrime. Në punë është mirë të mos bëni shumë të hënën.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Situata përmirësohet veçanërisht pasdite, kur Afërdita dhe Dielli do t’ju buzëqeshin. Kujdes nga daljet, problemet në horizont nga ana financiare.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Pasdite energjia e mirë do të kthehet, por në mëngjes është më mirë të shmangni konfliktet dhe situatat e tensionit. Periudha e mundësive të rëndësishme në punë, dini si të përfitoni prej saj.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Duhet të merreni me problemet në çift, ka nevojë për të zgjidhur disa keqkuptime. E hëna fillon një rrugëtim i ri në punë nëse ju pëlqejnë gjërat e reja.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Mëngjes i mbrojtur nga një hënë e mirë e favorshme, do të bëni takime interesante. Në punë, ju jeni duke e drejtuar lojën, ndaj bëni më të mirën.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Një ditë që nuk nis në mënyrën më të mirë, megjithatë ka ende kohë për t’u rikuperuar. Mos përjashtoni propozime dhe ftesa të reja, herët a vonë do të filloni biznesin tuaj nëse kjo është ajo që dëshironi.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Dita fillon në një mënyrë shumë interesante, por pasdite do të keni disa mendime të tjera. Është e mundur të tërhiqni çështje të vjetra edhe nga viti i kaluar.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Çiftet që interesohen vërtet për historinë e tyre do të mund të rikuperohen në maksimum tre muajt e ardhshëm. Në punë dëshironi të ndryshoni gjithçka për shkak të tensioneve dhe dëshirave të pashprehura.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Sondazh

Poll

Policia bën bilancin: Pezullohen 95 leje drejtimi, gjobiten mbi 500 persona

Policia bën bilancin: Pezullohen 95 leje drejtimi, gjobiten mbi 500 persona

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

'Ka rrjedhje të sekretit hetimor?' Kraja-Majkos: Për non-gratat s'përgjigjem

Komisioni/ Kraja: Me paratë e konfiskuara kemi ngritur laboratorë eksperimentale

'A ndërhyn Rama dhe ministrat në punën tuaj?/ Kraja - Alibeajt: S'komentoj, zbatoj ligjin

Dosja e Aleks Nikës/ Ndreca: A mund të transferohet në SPAK? Kraja: Duhet vlerësuar

Dvorani dhe Ina Rama për President? Berisha: Janë subjekte të ndjekjes penale

Ç'do bëhet me Teatrin Kombëtar? Zotohet Berisha: Do ndërtohet siç ka qënë

8 emrat e PD për President, Berisha: Parodi e neverishme, keqpërdorim i Ramës

FMN propozoi shkrirjen e Bordit, Berisha: Të ndërhyhet me urgjencë për çështjen e borxhit

A e përdori PD për të justifikuar non-gratën? Berisha: Partia më ka penguar

'Non-grata' në gjykatën franceze, Berisha: Ka 2 faktorë kundër meje

Nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE, ish-kryeministri: Gaboi!

Berisha thirrje BE: Na hapni negociatat! Nuk e meritojmë, por po s'ndodhi sjell trazira në rajon

'Shqipëria anëtar i asociuar i BE'/ Rama: Mbështes vizionin e Macron

Gjermania kundër Ballkanit të Hapur? Rama: Ushqim për konsum lokal

'Ballkani i Hapur'/ Charles Michel: E mbështes, uroj që të gjithë t'i bashkohen nismës

'Ndryshojmë kursin'/ Rama: Nëse Bullgaria s'hap rrugë, do i shpëtojmë kthetrave të tyre

Integrimi/ Pse duhet mbajtur peng Shqipëria? Michel: Duhen zgjidhur konfliktet, ju mbështes

Integrimi në BE, Charles Michel: Angazhimi ynë nuk ka ndryshuar

Integrimi në BE/ Rama: Kemi hedhur hapa njëjtë si vendet që i kanë çelur negociatat

Aksioni i SPAK, Berisha: U dekonspirua, Edi Rama u shqetësua, dha mesazh tek bandat

Raporti i FMN, Ibrahimaj: Do jemi më të kujdesshëm, do analizojmë çmimet

Autori i vë zjarrin furgonit të policit në Shkodër, i maskuar si grua

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju