Sport

Inter nuk po kalon një moment të mirë,ja si Conte nuk i mbajti nervat ndaj trajnerit të Veronës

Kaq mjaftoi që Conte të dalë nga vetja dhe pas pakënaqësisë me arbitrin, t’i kthehet trajnerit të Veronës: “Mos më ça k***n ti!
Featured image of article: Inter nuk po kalon një moment të mirë,ja si Conte nuk i mbajti nervat ndaj trajnerit të Veronës Antonio Conte-Trajner i Interit
Përditësuar:

ITALI– Inter nuk po kalon një moment të mirë e kjo reflektohet edhe në rezultate/ Për zikaltërit kjo ishte ndalesa e dytë rradhazi pas humbjes me Bolognën dhe barazimin mbrëmjen e djeshme me Veronën. Por ajo që bëri më shumë përshtypje ishte rasti i minutës së 36-të, kur Kumbulla dhe Lukaku u përplasën bashkë dhe mbrojtësi shqiptar fitoi me zgjuarsi një faull.

Kaq mjaftoi që Conte të dalë nga vetja dhe pas pakënaqësisë me arbitrin, t’i kthehet trajnerit të Veronës: “Mos më ça k***n ti! Qetë”. E menjëhershme ka qenë edhe përgjigja e Juric: “Hesht ti”-Përfundoi trajneri  i Veronës

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment