LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Mos jepni dorëheqjen! Kujdes me partnerin, personi i tretë sjell tension, horoskopi

18 Nëntor 2021, 06:04 Nga DOSJA
Mos jepni dorëheqjen! Kujdes me partnerin, personi i tretë sjell

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Kini durim për romancën tuaj, veçanërisht nëse keni dy histori të mundshme dhe nuk dini se si të veproni. Në punë, edhe nëse ju duket se gjithçka është kundër jush, mos jepni dorëheqjen.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Kujdes çfarë i thoni partneres/partnerit. Të enjten do të jeni nervoz, por mos ja shfryni nervat gjysmës tuaj më të mirë. Në punë vlerësoni me kujdes situatat përpara se të përfundoni një marrëveshje.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Një person i tretë mund të sjellë tension në historinë tuaj të dashurisë. Priten përplasje edhe në punë, sidomos me ata që nuk janë shumë në formë.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Afërdita nuk është në anën tuaj, por nuk do të keni ndikim negativ në historinë tuaj të dashurisë. Edhe në punë do të vijë një përgjigje e mirë, por gjithçka varet nga puna juaj e së kaluarës.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Mos merrni gjithçka seriozisht në romancën tuaj pasi Hëna do të sjellë disa tensione. Edhe në punë merrini gjërat me qetësi, dëgjoni propozimet e reja dhe kushtojini vëmendje asaj që thoni.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Falë ndikimit pozitiv të Hënës, jeni gati për të bërë një deklaratë dashurie. Në punë, më në fund po vijnë frytet e punës që keni bërë për orë të tëra prej disa ditësh.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Nga pasditja mund të keni disa përplasje të vogla në romancën tuaj. Duhet të bëni kujdes nga tradhtia dhe xhelozia. Në punë ka pak nervozizëm por do ia dilni të zgjidhni gjithçka.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Ruani qetësinë, pavarësisht se asgjë nuk do të shkojë mirë. Në punë dhe në dashuri do të keni tension, pasi do të ketë mosmarrëveshje dhe çështje ligjore për të zgjidhur.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Në dashuri nuk duhet t’i merrni situatat lehtë, sqaroni se çfarë nuk shkon. Edhe në punë bëni kujdes. Do të shihni që marrin merita ata që nuk punojnë dhe kjo do ju shkaktojë zemërim. Prisni edhe pak sepse do të vijë dita juaj.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Ditët në vijim janë tepër të rëndësishme për ata që duan të rinisin një histori dashurie. Kushtojini vëmendje financave. Kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Dita do të jetë e keqe për ciftet që janë në krizë, por asgjë nuk është aq serioze sa për tu shqetësuar. Edhe në punë ulni ritmin për të patur më pak lodhje.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri situata është më e mirë nga sa e kishit menduar. Lajme të rëndësishme do të vijnë në punë, por bëni kujdes nga Virgjëresha dhe Binjakët.

(a.b)/dosja.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi ditor parashikimi i horoskopit 18 nentor 2021 horoskopi ditor parashikimi i horoskopit 18 nentor 2021

Sondazh

Poll

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave

Vrasja e 7-vjeçares në Potam, Arjan Tase mbërrin në Gjykatë, mbahet i fshehur nga kamerat

Tragjedia në Himarë, Berisha: Vogëlushja u vra nga një skafist qeveritar, duhet dorëheqje

A do kishte pasur dorëheqje po të ishte Basha ministër?Ja si i përgjigjet Berisha pyetjes pikante

Protesta para Kryeministrisë/ Bashkohet Ilir Meta dhe Sali Berisha

Incidenti/ Qytetari në protestë: Largohuni nga politika ju pleqtë! Berisha: Lëre mos e luaj!

Vrasja e 7-vjeçares, agravohet protesta, qytetarët përplasen me policinë

Manovra e rrezikshme në Shëngjin, Policia reagon pas videos me jet-ski: S'është aktuale

Fusnin mallra kontrabandë, arrestohen 4 persona

Protesta e sotme, Meta: Çdo qytetar duhet të jetë i pranishëm

Meta ngushëllime në familjen Avdia:Vrasje e paralajmëruar, tallje të thuash se kemi siguri në plazhe

E konfirmon! Berisha: Sot do jem në protestë si qytetar

Aksidenti me një viktimë në Elbasan, kamioni e bën COPË 'Benzin', autori qëndron ende në timon

Berisha te familja e 7-vjeçares: Krim horror, akt i kryer nga një njeri i qeverisë

Berisha del i përlotur nga familja Avdia

Tragjedia në Himarë/ Berisha shkon për ngushëllim në familjen Avdia

Tragjedia/ Nano vizitë te familja Avdia: S'dua të keqinterpretohet ardhja ime, jam këtu si prind

Zjarr i madh në Vaun e Dejës, mali i Zefjanës përfshihet nga flakët