AktualitetVirale

“Mos ia hapni derën dështimit për të tretën herë!”/ Shpërndahen fletushkat me portretin e Ramës, thirrja që qytetarët gjejnë në dyert e shtëpive

FOTO
Në këto foto shfaqen fletushkat me portretin e kreut të qeverisë dhe mbishkrimi: “Mos ia hapni derën dështimit për të tretën herë!”.
Featured image of article: “Mos ia hapni derën dështimit për të tretën herë!”/ Shpërndahen fletushkat me portretin e Ramës, thirrja që qytetarët gjejnë në dyert e shtëpive Fletushkat me portretin e Ramës

TIRANË– Qytetarët shqiptarë janë zgjuar ditën e sotme me një thirrje në dyert e banesave të tyre. “Mos ia hapni derën dështimit për të tretën herë!”.

Kjo është dhe thirrja që kryedemokrati Basha ka përsëritur vazhdimisht gjatë fushatës së tij elektorale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në këto foto shfaqen fletushkat me portretin e kreut të qeverisë dhe mbishkrimi: “Mos ia hapni derën dështimit për të tretën herë!”.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment