Horoskopi

Mos hiqni dorë nga synimet tuaja, sot lajme të mira për beqarët/ Horoskopi 6 mars 2020

Mos hiqni dorë nga synimet tuaja, sot lajme të mira për beqarët/ Horoskopi 6 mars 2020
Featured image of article: Mos hiqni dorë nga synimet tuaja, sot lajme të mira për beqarët/ Horoskopi 6 mars 2020 Horoskopi
Përditësuar:

Dashi

Dashuria: Sot ju jeni shumë të brishtë dhe partneri juaj do të duhet t’ju marrë me të mira mënyrë që të mos bini në pesimizëm. Gjithsesi kini kujdes të mos thoni diçka që nuk duhet. Zhgënjime për beqarët por edhe takime intriguese.

Puna: Përvshni mëngët dhe mos u dorëzoni në armiqësi dhe provokime, vazhdoni, do t’ia vlejë.

Demi

Dashuria: Yjet ju këshillojnë të jeni të kënaqur, gjithçka nuk është gjithmonë mirë dhe dashuria herë pas here ju jep shqetësime. Zemrat e vetmuara janë të etura për të gjetur shpirtin e tyre binjak, por deri më tani ata kanë përjetuar ndjenja të pakonkurueshme.

Puna: Dita e padobishme, por jo e dramatizuar, do të vijnë kohë më të mira për projektet tuaja.

Binjakët

Dashuria: Në dashuri do të duhet të përpiqeni të kapërceni pengesat nëse doni të fitoni përsëri të dashurin tuaj. Mundësitë janë atje, varet nga ju t’i shfrytëzoni ato dhe të shfrytëzoni ato të duhurat. Për beqarët hapet një ditë e favorshme, shumë prej shenjave do të jenë të gatshme për të jetuar përvoja emocionuese.

Puna: Planetët ju stimulojnë të shfrytëzoni mundësitë që vijnë në jetën profesionale. Nëse diçka është në ajër, ju jeni i pari që e kapni atë.

Gaforrja

Dashuria: Për të shmangur zhgënjimin në fushën sentimentale, përpiquni të mos dëmtoni ndjeshmërinë e të dashurit tuaj që nuk udhëton gjithmonë në të njëjtën gjatësi vale. Ende disa tensione për beqarët, sidomos për ata që nuk e kanë kaluar të kaluarën.

Puna: Bëni një pushim, duke e shkëputur programin tuaj të ngjeshur dhe duke çliruar mendimin tuaj për mendime negative.

Luani

Dashuria: Sot do të ketë partneritete dhe dasma në plan të parë. Ngjarjet e kaluara kanë sjellë reflektime të reja në dashuri, por Hëna dhe Saturni ju ftojnë, megjithatë, t’i kushtoni më shumë vëmendje lidhjeve. Beqarët sot do të jenë në gjendje të bëjnë një përzgjedhje miqësish dhe të mbajnë mbi ato më të sinqertat.

Puna: Përgjegjësitë e reja do t’ju përballin me sferën e punës, por ju do jeni të gatshëm për gjithçka.

Virgjëresha

Dashuria: Sot do të jeni në gjendje të përballeni me një mangësi të vogël, por nuk është vetëm merita juaj. Çiftet e reja mund të konsolidojnë marrëveshjen. Beqarët do mund të gjejnë harmonitë e humbura për të cilat menduan se ishin harruar.

Puna: Hëna transferon lajme të mira në aktivitetet profesionale. Angazhohuni dhe mos hiqni dorë nga pengesat!

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dashuria: Një ditë e bukur plot emocione ju pret. Ishte pikërisht ajo që u desh për t’ju rikthyer në rrugën e duhur pas tronditjes së ditëve të kaluara. Dashuria e vërtetë mund të shpërthejë në jetën e beqarëve dhe të bëjë që edhe dashamirët e lirisë të ndryshojnë mendje.

Puna: Dita e surprizave dhe kontakteve të këndshme, priten kënaqësi në sferën profesionale!

Akrepi

Dashuria: Hëna po bie kundër jush, është e vështirë të identifikoni arsyet, por është e qartë për të gjithë se disponimi juaj është shkaktuar nga çështje të zemrës. Për të imponuar veten në vëmendjen e atyre që doni, përqendrohuni te ëmbëlsia. Beqarët do duhet të jenë të kujdesshëm për të mos e komplikuar jetën e tyre.

Punë: Ofertat e reja të punës do t’ju kënaqin, të gjitha shumë tërheqëse. Zgjidhni atë që është e drejtë për ju.

Shigjetari

Dashuria: Me Hënën në anën tuaj sharmi juaj rritet dhe mundësitë për të tërhequr vëmendjen e atyre që e bëjnë zemrën tuaj të rrahë më shpejt. Beqarët do kenë një ditë të gjallë dhe plot takime, të shkëlqyera për të kaluar momente të këndshme.

Puna: Nuk ka pengesa në rrugën tuaj: mund të vazhdoni të bëni plane, periudha është e favorshme.

Bricjapi

Dashuria: Parajsa deklaron se kjo është dita e duhur për të vendosur një mirëkuptim të fortë me të dashurin tuaj. Lini mënjanë grindjet dhe retë e zeza dhe hapni zemrën tuaj për të dashur. Beqarët do kenë një bukuri të parezistueshme, do të pëlqehen shumë.

Puna: Mos kini frikë se disa vështirësi të momentit janë të pakapërcyeshme. Ndiqni instinktet tuaja dhe do ta kaloni gjithçka!

Ujori

Dashuria: Ditë e mahnitshme, e karakterizuar nga një mirëkuptim i shkëlqyeshëm me të dashurin tuaj. Lëshoni një bukuri delikate që tërheq simpatinë dhe interesin e njerëzve që takoni. Për beqarët do ketë momente emocionuese për të jetuar me miqtë.

Puna: Sot mund të merrni një përgjigje të rëndësishme që mund të ndryshojë të ardhmen tuaj të punës.

Peshqit

Dashuria: Nëse keni punuar shumë në përpjekje për të marrë një marrëdhënie dashurie duke lënë pas dore pjesën tjetër, një përzierje energjish planetare do t’ju bëjë që t’i kushtoni vëmendje çështjeve të tjera. Beqarët që nuk janë shumë të përqendruar, vendosni kokën në vend nëse doni të arrini qëllimet tuaja.

Punë: Kushtojini vëmendje financave, mbajini shpenzimet tuaja nën kontroll dhe shkurtoni buxhetin tuaj. Kujdes ndaj investimeve.

Marrë nga Noa.al 

Shto Koment