Showbiz

“Mos gjetsh kurrë burrë, të rëntë rrufeja”, Antoneta e “Përputhen” zbulon mesazhet që mori pasi u largua pa të dashur nga emisioni, mallkimet në komente

Disa nga mesazhet e përzgjedhura ishin, “Antoneta je shumë fallco”, “Je shumë gënjeshtare”, ndër të tjera komenti që përkonte dhe në një mallkim ndaj saj, ishte “e Vraftë zoti Antonetën”.
Featured image of article: “Mos gjetsh kurrë burrë, të rëntë rrufeja”, Antoneta e “Përputhen” zbulon mesazhet që mori pasi u largua pa të dashur nga emisioni, mallkimet në komente Antoneta

TIRANË- Antoneta, ish konkurentja e “Përputhen” ishte e ftuar ditën e sotme në “E Diell” aty ku u diskutuan vendimet e saj.

Duke qënë se ne rrjetet sociale u komentua dhe u vu në pikëpyetje zgjedhja që bëri- duke mos dalë çift nga rubrika, disa nga mesazhet e derguara në produksionin “E Diell” u transmetuan në studio në mënyrë që të marrin një përgjigje nga Antoneta.

Disa nga mesazhet e përzgjedhura ishin, “Antoneta je shumë fallco”, “Je shumë gënjeshtare”, ndër të tjera komenti që përkonte dhe në një mallkim ndaj saj, ishte “e Vraftë zoti Antonetën”.

Madje kanë thënë: mos gjetsh kurrë burrë, të rëntë rrufeja, kolera, mos u martofsh kurrë, mos bëfsh fëmijë”- u shpreh Antoneta në studio.

Antoneta u trondit jo pak nga këto komente dhe shtoi se dhe asaj i kanë mbërritur në rrjete sociale mesazhe të shumta denigruese.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Nuk dihet se me çfarë do merret Antoneta pas largimit nga emisioni, mirëpo vlen të thuhet se ajo ishte një nga më të komentuarat e “Përputhen”.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment