Virale

Mos e humbisni puthjen e Arben Ristanit me Milva Ekonimin, foto nga takimi mes dy politikanëve

Arben Ristani dhe Milva Ekonomi kanë shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin në koncertin e Ermonela Jahos.
Featured image of article: Mos e humbisni puthjen e Arben Ristanit me Milva Ekonimin, foto nga takimi mes dy politikanëve Arben Ristani dhe Milva Ekonomi

Tiranë-Arben Ristani së fundmi ka pasur një takim të përzemërt me ish-ministren e Ekonomisë, Milva Ekonomin, mesa duket kjo një miqësi që nuk ishte bërë publike më parë.

Takimi mes tyre është bërë në koncertin e bamirësisë ku interpretoi edhe sopranoja e famshme Ermonela Jaho, njëkohësisht ambasadore e YWCA në kauzën e “Fjongos Rozë”, morën pjesë shumë personazhe të njohur të fushës së artit dhe politikës shqiptare.
Ata shfaqen shumë pranë njëri-tjetrit, madje shkëmbejnë edhe puthje. Në fytyrat e tyre nuk mungon edhe buzëqeshja.
Vipa-t në koncertin e sopranos:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment