ShowbizVirale

Mori në telefon policinë se u tremb nga qeni, Roza Lati nxehet me pushuesen: Pitbull me dy këmbë, fëmijët u kënaqën me Sashën dhe i hidhin shishe, duhet t’i sulmojmë këto fenomene menopauze

VIDEO
Roza e ka shpjeguar të gjithë situatën në disa story të publikuara në Instagram. Moderatorja duket tejet e indinjuar nga fjalët e zonjës te cilen e cilësoi si 'Pitbull me 2 këmbë'.
Featured image of article: Mori në telefon policinë se u tremb nga qeni, Roza Lati nxehet me pushuesen: Pitbull me dy këmbë, fëmijët u kënaqën me Sashën dhe i hidhin shishe, duhet t’i sulmojmë këto fenomene menopauze Roza Lati

VLORE– Roza Lati është përballur me një situatë të pakëndëshme ditën e sotme. Moderatorja teksa ka qënë duke pushuar në jug të vendit, së bashku me vëllain dhe qenin e saj, Sashën është përballur me ofendime nga një zonjë e cila i kërkonte që të largonte qenin e saj nga plazhi.

Roza e ka shpjeguar të gjithë situatën në disa story të publikuara në Instagram. Moderatorja duket tejet e indinjuar nga fjalët e zonjës te cilen e cilësoi si ‘Pitbull me 2 këmbë’.

Roza bën me dije se zonja e cila kishte frikë për jetën e fëmijëve që gjendeshin aty pranë, mori në telefon policinë dhe e gjithë kjo situatë ndikoi dhe në humorin e njerëzve që po pushonin në bregdet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

‘Eshtë momenti që duhet të përballemi me disa situata injorante. Ishim në plazh për qejfin tonë. Të gjithë fëmijët nga mosha 5, 6, 7, deri në 9 vjeç kanë loz me rradhë me Sashën, i kanë hedhur shishen në plazh për ta kapur. Del një grua e vjetër, duhet të them plaka po po them grua e vjetër meqe jemi me kulturë. Ishte një thes hormonesh, la nam në mes të plazhit duke ulëritur kanë frikë fëmijët, nuk lejohet qeni, do thërras policinë, lidhe qenin. Ndërkohë që të gjithë fëmijët po loznin me qenin. Pse duhet një grua e vjetër, të ngrje në këmbë plazhin? Mendoj se duhen sulmuar këto fenomene menopauze. Dimë te themi se sapo u larguam nga plazhi. Unë ika me përshtypjet më të mira nga plazhi , po jo me përshtypjet më të mira nga pitbulli me 2 këmbë.- shprehet Roza Lati.

 

(A.B)/Dosja.al

5 Komente në “Mori në telefon policinë se u tremb nga qeni, Roza Lati nxehet me pushuesen: Pitbull me dy këmbë, fëmijët u kënaqën me Sashën dhe i hidhin shishe, duhet t’i sulmojmë këto fenomene menopauze

  1. mire kjo eshte cope mishi ( e re) po ju qe e publikoni sbeni dot nje koment ye ketij lajmi qe ligji nuk njeh sashe po qen.. e di kjo artistja qe qeni duhet i lidhur e me maske?’

  2. Normale qe nga ajo familje qe vjen te lejohet qe te japesh opinionin tend prej injoranteje. Qenit i duhet vendosur maske o ti ordinere qe te japin hapsire mediat jo profesionale. Histerike je ti dhe menopauza qe ka zene Riten gaztore ty te ka zene mendjen. Nuk fitohet cdo gje me " placken " o placke, aq me teper karakteri dhe ndergjegjia.

  3. Duhet te zbatosh rregullat per mire ritjen e kafsheve (qenit sasha) si sherbimet veterinare ,ushqierjen higjenen etj.Por mos haro rregullat ne komunitet dhe ne kete rast ku e ka vendin qeni Sasha pran teje ne jeten private apo prane asaj gruas se vjeter qe thua ty dhe njerzeve te tjere ne plazh mesohu te respektosh te tjeret ne ambjentin rrethues po ne qe jemi aty shikojme ty dhe gruan e vjeter duhet te nxjerim fotot me veprimet e tua po pastaj c’fare do komentosh kujdes mos e tepro me c……tho…kerkoj falje gruas se vjeter meopauze po ke respekt per qenin Sasha

  4. Me sa shoh, Roza Latin e ka kapur menopauza.

  5. Pse moj roza e lodh qenin , ne fakt duhet ta hidhnin ty shishen ato kalamajt qe ta kapje se ske as ni ndryshim nga sasha madje ma keq me vjen per sashen se sa per jje femer si puna jote plere

Shto Koment