Showbiz

Mori fund! Askush nuk e beson Jordyn, por si do të veproj Kylie?

A do të triumfojë shoqëria e tyre disa vjeçare kundrejt tradhëtisë që bëri Jordyn?
Featured image of article: Mori fund! Askush nuk e beson Jordyn, por si do të veproj Kylie? Kylie Jenner dhe Jordyn Woods.

Pas skandalit mes Tristan dhe Jordyn njerëzit janë gjithë sy e veshë se ç`do të ndodhë mes Kylie-t dhe Jordyn. U kuptua që ato nuik jetojnë më bashkë, por a do e lërë Kylie çdo gjë me kaq? Jordyn po bën çdo gjë që Kylie ta falë. Megjithatë, e ndryshoi sërish  versionin e ngjarjes dhe tani askush nuk e beson më.

Historia e saj vazhdon të ndryshojë. Ka një javë që jep shpjegime pa kuptim. Të gjithë mendojnë se ajo dëshironte të shkonte me Tristanin, por nuk mendonte që do të merrej vesh”, -është shprehur një burim për People.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kylie duket se nuk e ka ndarë mendjen se çfarë vendimi do të marrë në lidhje me shoqërinë me Jordyn, pasi është një situatë shumë e vështirë për të duke marrë parasysh se sa të lidhura kanë qenë së bashku. “Kylie duket e dyzuar. Do të jetë shumë e vështirë për të ta nxjerrë Jodyn nga jeta e saj”, -ka shtuar burimi.

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods.

L.K/Dosja.al

Shto Koment