Aktualitet

Mori dy plumba për t’i shpëtuar jetën prokurorit Ndoja, të afërmit përlotin rrjetin për Andi Malokun: Shkoftë në xhenet!

Në rrjetet e tij sociale, miq dhe familjarë i kanë bërë edhe mesazhe ngushëllimi duke shprehur edhe mërzinë e tyre për humbjen e të riut prej plumbave të marrë në Shkozet. 
Featured image of article: Mori dy plumba për t’i shpëtuar jetën prokurorit Ndoja, të afërmit përlotin rrjetin për Andi Malokun: Shkoftë në xhenet! Andi Maloku

TIRANË– Ditën e djeshme në spitalin e Traumës ndërroi jetë shoferi i prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja, Andi Maloku. 

Në rrjetet e tij sociale, miq dhe familjarë i kanë bërë edhe mesazhe ngushëllimi duke shprehur edhe mërzinë e tyre për humbjen e të riut prej plumbave të marrë në Shkozet. 

DISA NGA MESAZHET:

Komentuesi 1: Shpirti në paqe

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Komentuesi 2: Shpirti të shkoftë në xhenet. Ngushëllime familjes

Mesazhet në Facebook-un e Andi Malokut

30-vjeçari Andi Maloku ndërroi jetë në Spitalin e Traumës, gjashtë ditë pasi mbeti i plagpsur në atentatin ndaj prokurorit Ndoja. Maloku mori dy plumba, një në shtyllën kurrizore dhe një në kraharor, teksa me manovrat e tij i shpëtoi jetën shefit Arjan Nodja dhe mikut të këtij të fundit Landi Muharremit të njohur ndryshe si “Rrumi”.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment