Showbiz

Monica zbulon gjininë e fëmijës së dytë, s’përmbahet Lorik Cana, me lot në sy (FOTO)

Lorik Cana do të bëhet sërish baba, këtë herë me një vajzë.
Featured image of article: Monica zbulon gjininë e fëmijës së dytë, s’përmbahet Lorik Cana, me lot në sy (FOTO) lorik Cana dhe gruaja e tij Monika.

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana do të bëhet sërish baba. Çifti i njohur Monika dhe Loriku kanë një djalë,  Bojkenin, por tani presin fëmijën e dytë.

Monika ka nxjerrë “sekretin”, duke treguar se janë në pritje të një vajze. Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku tregon se  Loriku është shumë i lumtur, madje sipas saj ka mbushur sytë me lot për këtë lajm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“ Është vajzë”, ka shkruar ajo krahas fotos që ka publikuar në Instagram.

Lorik Cana, futbollist, postimi i gruas së tij.

J.V/Dosja.al

Shto Koment