Virale

‘Money, money, money’/ Ilir Meta numëron të thatat, “mesazhi” që s’u pa nga deklarata e sotme (ME VIDEO)

Mesa duket kreu i shtetit, ka qenë në siklet teksa fliste para gazetarëve dhe është kapur në një moment të sikletshëm.
Featured image of article: ‘Money, money, money’/ Ilir Meta numëron të thatat, “mesazhi” që s’u pa nga deklarata e sotme (ME VIDEO) Ilir Meta

TIRANË- Presidenti i vendit Ilir Meta pas takimit të zhvilluar me ish-presidentin Bujar Nishani ka folur për mediet, ku edhe ka hedhur akuza kundër disa ambasadorëve duke i quajtur palaço.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një video të siguruar nga Dosja.al, shfaqet duket kreu i shtetit, i cili mesa duket ka qenë në siklet, teksa fliste para gazetarëve dhe në një moment është kapur duke lëvizur gishtin e madh të dorës, gjest ky, i cili simbolizon paratë. Në raste të tillë përdoret rëndom shprehja: money money.

(a.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment