Aktualitet

Momenti kur arrestohet Roland Milo, i dyshuari per vrasjen e Sokol Ramës (Video)

Milo u arrestua në banesën e të motrës, në Vaqarr, Tiranë

Gjirokastër– Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga të dyshuarin për vrasjen e shtetasit Sokol Rama. Burime për Dosja.al shprehen se bëhet fjalë për mikun dhe bashkëpunëtorin e tij Roland Milo, banues në Miçan, Përmet.

Milo u arrestua në banesën e të motrës, në Vaqarr, Tiranë, pas një operacioni të komisariatit të policisë së Gjirokastrës. Ai ishte në kërkim nga polcia që në datën 8 shkurt pasi dyshohej se kishte dijeni për zhdukjen e Ramës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment