Politike

MOMENTI: Kryeministri inspekton punimet në Laç, punëtorin pas krahëve të Ramës nuk e mban vendi, ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën

Në një moment punëtorin e kap kamera teksa ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën. Por e gjitha ka shkuar më kot...
Featured image of article: MOMENTI: Kryeministri inspekton punimet në Laç, punëtorin pas krahëve të Ramës nuk e mban vendi, ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën Edi Rama

LAÇ– Kryeministri Edi Rama ka qënë në Laç paraditen e sotme për të inspektuar punimet për shtëpitë e reja. të cuilat u shembën nga tërmeti. Rama shoqërohej ga deputetja Lindita Nikolla, ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj dhe kryetarja e Bashkisë së Laçit, Majlinda Cara.

Pas tyre, pika të ndryshme të punimeve ia prezantonte një prej punëtorëve të kantierit, i cili u kujdes edhe për masat anto-COVID. Në një moment punëtorin e kap kamera teksa ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën. Por e gjitha ka shkuar më kot…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment