Aktualitet

MOMENTI: Efektivi e kap prej fyti, PAMJET nga shoqërimi i gazetarit Alfred Lela, me të edhe ish-deputetja e LSI-së

Gazetarit i është vendosur dora në fyt për t'u neutralizuar, për t'u shtrirë më pas në tokë. Ndërsa ish-deputetja është ndaluar nga disa efektive femra, megjithatë ajo ka tentuar që t'i shpëtojë duke u larguar me vrap.
Featured image of article: MOMENTI: Efektivi e kap prej fyti, PAMJET nga shoqërimi i gazetarit Alfred Lela, me të edhe ish-deputetja e LSI-së Pamje nga shoqërimi

TIRANË– Dalin momentet e shoqërimit të gazetarit Alfred Lela dhe ish-deputeten Silva Caka. Dosja.al ka siguruar pamjen e shoqërimit të të dyve. Gazetarit i është vendosur dora në fyt për t’u neutralizuar, për t’u shtrirë më pas në tokë. 

Ndërsa ish-deputetja është ndaluar nga disa efektive femra, megjithatë ajo ka tentuar që t’i shpëtojë duke u larguar me vrap.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment