Bota

S’ka vetëm momente të dhimbshme në Liban/ Videoja që po bën xhiron e rrjetit, takimi emocionues i qenit me pronarin e tij pas shpërthimit në Bejrut

VIDEO
Në rrjet është publikuar një video ku shihet bashkimi i pronarit me qenin e tij, një moment entuziast dhe i emocionuar pas gjithë momentit  tragjik.
Featured image of article: S’ka vetëm momente të dhimbshme në Liban/ Videoja që po bën xhiron e rrjetit, takimi emocionues i qenit me pronarin e tij pas shpërthimit në Bejrut Momenti i takimit te qytetarit me qenin e tij.

LIBAN– Shpërthimi i fuqishëm në kryeqytetin libanez ku deri më tani kanë mbetur të vdekur 113 persona ka shkokuar jo vetëm libanezët por mbarë botën.

Pamjet pas shpërthimit në Bejrut janë të frikshme.  Por pas shpërthimit të lëndëve plasëse në një depo në Bejrut, qyteti është rrafshuar i gjithi duke u kthyer në një gërmadhë.

Ndërkohë gjatë këtyre orëve në rrjetet sociale po qarkullojnë edhe video që të emocionojnë, jo vetëm video të dhimbshme ku shihen njerëz të gjakosur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në rrjet është publikuar një video ku shihet bashkimi i pronarit me qenin e tij, një moment entuziast dhe i emocionuar pas gjithë momentit  tragjik.

A.C/Dosja.al  

Shto Koment