Horoskopi

Momente delikate për të dashuruarit, duhet të ruani qetësinë, çfarë parashikojnë yjet/ Horoskopi 10 mars 2020

Momente delikate për të dashuruarit, duhet të ruani qetësinë, çfarë parashikojnë yjet/ Horoskopi 10 mars 2020
Featured image of article: Momente delikate për të dashuruarit, duhet të ruani qetësinë, çfarë parashikojnë yjet/ Horoskopi 10 mars 2020 Horoskopi

Dashi

Në dashuri duhet të tregoheni të kujdesshëm, të paktën edhe për disa ditë. Në dashuri do të jetoni diçka të bukur por jozyrtare, e cila do të marrë formë në muajt në vijim. Sa i takon punës, gjatë kësaj të marte bëni mirë që të mos sforcoheni.

Demi

Kjo ditë do të jetë interesante sa i takon ndjenjave, sidomos në mëngjes. Dashuria do të jetë protagoniste, ku ekziston mundësia që të ketë një takim special. Në punë mund të merrni një propozim interesant, por kujdes me paratë.

Binjakët

Ju pret një ditë interesante në dashuri, ku gjatë saj duhet kujdes, veç mundohuni që të mos ndaloni dhe të gjeni zgjidhjet e duhura. Në punë, mund të trajtoni çështjet e rëndësishme siç duhet.

Gaforrja

Në dashuri mund të ketë ndodnjë debat në mëngjes, por mesdita do të sjellë përmirësim. Në punë do të ketë dëshirë për ndryshim, pasi rreth jush ka shumë keqkuptime.

Luani

Do të ndiheni disi të tensionuar, kjo pasi mund të ketë disa të papritura që ju nervozojnë pa masë në sferën sentimentale dhe personale. Sa i takon punës ka disa projekte të cilat duhen vënë në jetë, por mos i dekurajoni.

Virgjëresha

Duhet ta lini veten të lirë në dashuri, pasi yjet do të jenë në anën tuaj. Mos lejoni që të kushtëzoheni nga eksperiencat negative të së kaluarës, por rifutuni në lojë. Në punë, projektet afatgjata do të rezultojnë më të mirat.

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Do të ketë zhvillime premtuese sa i takon ndjenjave, ku kjo periudhë do ju ofrojë forcë dhe çdo gjë që po bëni, do të konsolidohet më tej. Në punë nuk duhet të bëni me patjetër edhe gjërat që nuk ju pëlqejnë, pasi fare mirë mund të thoni jo. Mundohuni që të pushoni më shumë.

Akrepi

Kjo e martë do të sjellë përmirësim të ndjeshëm në dashuri, ku do të keni mundësi që të zgjidhni disa probleme që janë krijuar gjatë ditëve të kaluara, edhe pse dita mund të jetë e tensionuar. Në punë duhet të bëni kujdes, pasi do ju mungojë përqendrimi.

Shigjetari

Do të jeni shumë të stresauar dhe do të acaroheni me çdo gjë. Mundohuni që ti kushtoni më shumë kohë dashurisë, sidomos nëse së fundmi keni përjetuar momente të vështira. Në punë tashmë do të vijë një moment më i mirë.

Bricjapi

Nëse duhet të bëni diçka të rëndësishme sa i takon ndjenjave, preferoni pjesën e parë të ditës, e cila do të jetë më e mirë në raport me pasditen. Sa i takon punës, mundohuni që të mbani nën kontroll një sërë situatash dhe mos u sforconi.

Ujori

Mundohuuni që të mos e teproni, edhe pse pasditja e kësaj të marte do të sjellë energji të mirë në dashuri. Ka disa kërkesa të reja të cilat duhen plotësuar, shkruan noa.al. Sa i takon punës, nuk do ju mungojë dëshira për të kaluar disa pengesa.

Peshqit

Ju pret një e martë disi e tensionuar, sidomos gjatë pjesës së parë të ditës. Mund të keni dëshirë për të hedhur poshtë çdo gjë. Fatmirësisht gjatë pasdites gjërat do të përmirësohen dhe do të shkojnë në drejtimin e duhur, si në sferën personale edhe atë profesionale. Do të ndiheni shumë të lodhur dhe nervoz.

Marrë nga Noa.al 

Shto Koment