KRYESORET
Art&Argëtim

Moment i mirë në punë, në dashuri mos e teproni me pretendimet, HOROSKOPI SOT

21 Janar 2022, 06:03 Nga DOSJA
Moment i mirë në punë, në dashuri mos e teproni me

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri, nëse ka dikë që ju pëlqen, mos e tërhiqni shumë pas vetes. Në punë, është një moment i mirë për të bërë zgjedhje për të ardhmen!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

E premtja dhe e shtuna janë ditë të rëndësishme për dashurinë dhe takimet. Në punë, pas vështirësive vijnë përgjegjësi të reja!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri, ai përpiqet të mbajë distancë nga problemet. Në punë përpiquni të zgjidhni problemet që lidhen me financat, por merrni ndihmë nga ata që kuptojnë më shumë!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

E diela është një ditë e mirë për të folur me një person që nuk ka qenë shumë i qartë me ju. Në punë, ndoshta keni bërë një gabim në të kaluarën, tani duhet të kapni hapin!

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Në dashuri mos e teproni me pretendimet, sidomos në datat 25 dhe 26 do ta keni të vështirë të qëndroni të qetë. Në punë, jeni të lodhur dhe të rraskapitur!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Afërdita është në anën tuaj, Hëna është intriguese. Emocione të bukura në dashuri mes së të premtes dhe së shtunës. Në punë, është koha të zgjidhni se çfarë të bëni në të vërtetë!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri, dita është interesante, duhet të përfitoni prej saj. Në punë, e diela do jetë e rëndësishme për të bërë diçka të bukur!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Lëreni veten të lirë në dashuri, me të lindurit në shenjën e Virgjëreshës dhe Bricjapit mund të përjetoni emocione të bukura. Në punë, keni shpenzuar shumë para – përpiquni t’i rregulloni çështjet financiare!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri ka pak lodhje, nuk keni nevojë që të bëni lojëra me paqartësitë. Në të vërtetë, historitë me Binjakët dhe Peshqit duhet të sqarohen. Në punë ruani qetësinë sepse dita është e keqe!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Epo, e premtja mund të flasim për dashurinë dhe të kemi takime të këndshme. Në punë po vijnë ide të reja!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

E diela është dita e duhur për të bërë përpara në dashuri. Në punë, tani doni të flisni, jeni shumë krijues!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Hëna të premten dhe të shtunën në dashuri mund të krijojë probleme. Në punë është mirë që situatat e rëndësishme t’i shtyni për javën e ardhshme. Mos ecni me hapa të shpejta gjatë ditës së premte.

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Sondazh

Poll

Marrëdhënia me SHBA, Rama: Miqtë e BE s'e kuptojnë, u dukemi budallenj

Marrëdhënia me SHBA, Rama: Miqtë e BE s'e kuptojnë, u dukemi budallenj

Rama: Kemi gati projektin për një bazë detare të NATO-s, do ia paraqesim gjeneralit

Yuri Kim në sallë, Edi Rama: Do flas anglisht, të shmang përkthimin e keq që krijon probleme

U nderua me medalje, gjenerali amerikan 'i mahnitur' pas Ramës: Jeni lider!

Rama i dorëzon medalje Komandantit të NATO-s: Do bëjmë plan për një bazë detare

INCIDENTI- Rama mezi i vendos medaljen gjeneralit amerikan: Më fal, s'qenka e lehtë

Tifozët

Trafikimi i qenieve njerëzore, Kim: Shqipëria ka ende punë për të bërë, SHBA s'ndalon ndihmën

Trafikimi i qenieve njerëzore, Osmani: Rrjetet kriminale kanë shfrytëzuar mungesën e rendit

Meta thirrje prokurorive: Hetoni trafikimin e qenieve njerëzore, fëmijët në rrezik

Zgjedhja e pasardhësit, Meta: Kuvendi të bëjë punën e tij, Opozita më e mirë janë shqiptarët

"Kush e bëri hapin e parë?"/ Pajtimi me Kim, Meta: S'shoh asnjë problem...

Tifozët terror në Tiranë, nën pushtim kryeqytetin, kros tek Kryeministria

Aksident i trefishtë në Vlorë, makinat bëhen 'copash' në Skelë, shkak shpejtësia

Makina e policisë e dhunuar, gjendet një thikë në vendngjarje

Tifozët nuk pyesin, përplasen me Policinë e shkatërrojnë çdo gjë që i'u del përpara

Tifozët nuk pyesin, përplasen me Policinë e shkatërrojnë çdo gjë që i'u del përpara

Tifozët nuk pyesin, përplasen me Policinë e shkatërrojnë çdo gjë që i'u del përpara

Tifozët nuk pyesin, përplasen me Policinë e shkatërrojnë çdo gjë që i'u del përpara

Presidenti/ Balla: 4-2-1 s'është negociatë, PD nuk më ka sjellë asnjë emër

Presidenti/ Balla: Raundi i tretë do të mbahet më 30 maj, ora 10:00

Presidenti/ Balla-opozitës: Kemi 6 ditë kohë që të negociojmë, sillni emrat

Presidenti/ Spiropali-opozitës: Pse vini kur e cilësoni si ilegjitim këtë proces?

Presidenti/ Duma-PS: E doni Opozitën sa për farsë. I kthehet Balla: Mos u nxeh!

Presidenti/ Alibeaj: PS do presidentin e saj, jo për popullin

Mediu: S'ka kohë për 8 e 10 kandidatë, Opozita duhet të ketë kandidatin e saj

'21 Janari'/ Tabaku: Duam të dimë kur do arrestohet X ministër. Balla: E di për kë e kam...

Dosja e '21 Janarit'/ Balla: Kam besim se do hetohet nga Prokuroria e Posaçme

Kraja: Ka korrupsion dhe pastrim parash në të gjitha fushat, duhet punë e madhe për t'i luftuar

Pastrimi i parave, Çela: S'po bëhet mjaftueshëm, shqetësuese pasi po burojnë nga...

Harta e re gjyqësore/ Manja: Propozojmë një gjykatë të Apelit, s'ka ndryshime në ligj për Vettingun

Kryeministri mbaron fjalimin, qytetari 'zbrazet': Rama ik!

Integrimi në BE, McAllister: Shqipëria i ka plotësuar kushtet, pa opozitë të fortë s'ka ecuri

'Do bashkëpunoni me Berishën?' McAllister i bën bisht pyetjes: Nuk është vendi për komente

“Ndahemi nga RMV”, McAllister-Ramës: Planet B e C mirë do të ishte të mos thuhen publikisht

Arrestimi i 2 ish-ministrave dhe deputetit të PS, McAllister: Inkurajoj autoritetet shqiptare

'1.500 vende të lira pune'/ Rama: S'ka profesionistë, mos të kërkojnë punë shteti

Finalja/ Masa edhe në shëndetësi, dyfishohen ekipet mjekësore, urgjenca në shërbim

Shkatërrimi i dosjeve në Kadastrën e Durrësit, Manja: SPAK ka nisur hetimet, kaq mund të them

'Kush është zyrtari i lartë, Lame?' Manja: Nuk i druhem asnjë presioni, dosja është e nxehtë

Manja: Janë thelluar hetimet në 2 bashki për abuzime me detyrën, 0 shance që të zhduken provat

Manja: Kallëzim në SPAK për Drejtoreshën e Agjensisë së Trajtimit të Pronave

Kupa e Conference League bën bashkë Veliajn e Dukën, dyshja shtrëngojnë duart në shesh

Vota e diasporës, Alibeaj: Vota vidhet brenda Shqipërisë, jo më jashtë

Vota e Diasporës, Gjiknuri: Jemi gati edhe për Reformën, të krijojmë një regjistër

Votat e Diasporës, Kryemadhi: Jemi avokatë të shqiptarëve jashtë Shqipërisë

Votat e Diasporës, Kim: Zgjedhjet e 25 prillit, jo perfekte, erdhi koha të veprojmë

SHBA si 'as' nën mëngë/ Berisha-Ballës: Ti mendon se u bëre amerikan? Mos fol...

Grabitja e Rinasit, avokati: Talo Çela s’mori pjesë, kishte gjurin e dëmtuar, s'kam kontakte

Balla-Kosovës: Eja në Ballkanin e Hapur, mos bini pre e keqinformimeve