Showbiz

“Moj qelbësirë, si guxon ti?”/ Era Rusi tregon mesazhin ‘kërcënues’ që i erdhi për Xhensila Myrtezajn: Është një grua zonjë….

Era Rusi tregon një mesazh që i ka ardhur pas ngatërrimit të çmimit me Xhenisla Myrtezajn në "Top Fest"
Featured image of article: “Moj qelbësirë, si guxon ti?”/ Era Rusi tregon mesazhin ‘kërcënues’ që i erdhi për Xhensila Myrtezajn: Është një grua zonjë…. Era Rusi dhe Xhensila Myrtezaj

Tiranë- Këngëtarja Era Rusi ka folur së fundmi hapur për marrëdhëniet me kolegët apo edhe për “Këngën Magjike”.

Në emicionin “Thumb On” në RTV Ora, Era Rusi ajo tregoi edhe ngatërresën e çmimeve me Xhensila Myrtezajin,, para disa vitesh në “Top Fest”.

Xhensila fitoi çmimin e “Internetit” me këngën “Hajde me ne”, ndërsa Era Rusi fitoi çmimin “Best Pop Rock”, por gjatë mbrëmjes ato i ngatërruan çmimet me njëra-tjetrën. Ajo tregoi se i kishte ardhur edhe një mesazh për këtë ngatërresë, ku e quanin qelbësirë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Unë kam çmimin e Internetit, çmimin e Xhensilës kurse Xhensila ka çmimin tim “Pop Rock” i ngatërruam. E di çmë ka ndodhur njëherë,  më shkruan njëra njëherë: Moj qelbësir, moj ti që i ke marrë çmimin Xhensilës, ajo është familjare, është një grua zonja si guxon ti! Unë jam fanse e saj. Më bëri telef edhe i them unë, e ke parë intervistën? Lexo intervistën dhe më shkruaj prapë. Ajo më shkruajti më vonë dhe më tha më fal“, përfundoi Era Rusi.

Sa i përket “Këngës Magjike”, Era  ka treguar  nëse do të ishte pjesë e festivalit, të 30 pikët do ja jepte Eneda Tarifës me këngën “Më zgjat dorën”.

J.V/Dosja.al

Një Koment në ““Moj qelbësirë, si guxon ti?”/ Era Rusi tregon mesazhin ‘kërcënues’ që i erdhi për Xhensila Myrtezajn: Është një grua zonjë….

  1. Mos Dali goja para mendjes

Shto Koment