Virale

“Moj k*re, ndyrësirë”, plas sherri në Tiranë, vajzat kacafyten te “Rruga e Durrësit”, ndërhyn edhe policia

VIDEO
Dy vajza janë përfshirë në sherr në "Rrugën e Durrësit" në Tiranë. Gjatë konfliktit nuk kanë munguar as sharjet banale
Featured image of article: “Moj k*re, ndyrësirë”, plas sherri në Tiranë, vajzat kacafyten te “Rruga e Durrësit”, ndërhyn edhe policia Pamje nga vendngjarja

TIRANË- Mbrëmjen e djeshme në “Rrugën e Durrësit” në Tiranë, dy vajza janë përfshirë në sherr. Ato gjithashtu kanë qëlluar me shuplaka njëra-tjetrën. Në pamjet e siguruara nga “JOQ Albania”, dëgjohen edhe sharjet banale, të përdorura gjatë sherrit.

Moj k*re , mbeturinë, ndrysirë kujt i gjun në shpullë”, dëgjohet të thotë njëra prej vajzave në acarim e sipër.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon te “JOQ Albania”, është dashur edhe ndërhyrja e policisë për të shuar konfliktin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesazhi i qytetarit

Pershendetje JOQ! Te rruga durresit. Ai djali, mbase i dashuri, po perpiqej qe ti ndante dhe ta sillte ne vete ate vajzen agresive. Sherri kishte kohe qe kishte filluar, si duket vajza qe po shan ne video ishte e frustruar dhe e acaruar nga dicka qe i kishte bere vajza tj me te bardha. Po degjoja te shara, por nuk ma mori mendja qe do ishte kaq keq. Ishte nderhyrja e policit qe i qetesoi. Nuk kam kapur pjesen ku situata kishte Degjeneruar fare.

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment