Showbiz

“Moj K…moj dosë..”/ Nora Malaj tregon si mund tu kthehet ofendimeve të politikanëve. Seksi? Më i mirë pas të 30-ave

VIDEO
E ftuar në “ABC e pasdites”, Malaj tha se kur dëgjon që ofendohet në politikë, i vjen që t’ua kthejë ofendimet.
Featured image of article: “Moj K…moj dosë..”/ Nora Malaj tregon si mund tu kthehet ofendimeve të politikanëve. Seksi? Më i mirë pas të 30-ave Nora Malaj

TIRANË– Nora Malaj, ish-zv.ministrja e arsimit ka folur së fundmi në lidhje me ofendimet që bëhen publikisht ndaj grave në politikë.

E ftuar në “ABC e pasdites”, Malaj tha se kur dëgjon që ofendohet në politikë, i vjen që t’ua kthejë ofendimet.

“Kur ai X-I do të më fyej mua Nora Malaj qe jam në politikë më përdor fjalë që  unë nuk kisha dëgjuar ndonjëherë dhe mund t’i them “moj K”, “moj dosë”, “moj ku di unë se çfarë,”- tha Malaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E pyetur në lidhje me marrëdhëniet seksuale, ajo shtoi më tej se më mirë bëhet pas moshës 30 vjeç.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment