Bota

Mohon kategorikisht që është i përfshirë/ Në mes të skandalit seksual të Epstein, Mbretëresha Elizabeth shkon në kishë me Princin Andrew

Pas vdekjes së financierit miliarder, Epstein Mretëresha Elizabetë II, ka udhëtuar drejtë Skocisë me djalin e saj, Princin AndreW, ndërkohë që mohon kategorikisht se ai është i përfshirë në skandalet seksuale si i ndjeri Epstein.
Featured image of article: Mohon kategorikisht që është i përfshirë/ Në mes të skandalit seksual të Epstein, Mbretëresha Elizabeth shkon në kishë me Princin Andrew Mbretëtesha Elizabetë II, princi Andrew, dhe Epstein

SKOCI –Mbretëresha Elizabeth II ka shprehur mbështetjen e saj për Princin Andrew mëngjesin e djeshëm gjatë kohës ku po përflitet shumë mbi  çështjen e Jeffrey Epstein.

Udhëheqësja e Britanisë buzëqeshi përkrah djalit të saj 59-vjeçar, ndërsa ata po shkonin në një kishë në Skoci.

Por kohë më parë u përfol që Princi Andrew është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua në shtëpinë e miliardeit Epstein që vdiq pak ditë më parë në paraburgim .

“Expressi” shkruan se princi Andrew dhe gruaja e tij e mëparshme, Sarah Ferguson po strehoeshin në Balmoral gjatë ditëve të tyre më të këqia, duke mohuar që ai është gjetur duke kryer marrëdhënie seksuale me dikë tjetër.

Por edhe vrasja e miliarderit erdhi një ditë pasi u akuzua për abuzim suksual ndaj të miturave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gazetat shkruajtën për pretendimet e  të mëparshme nga denoncueses së Epsteinit, Virginia Giuffre e cila deklaroi se Epstein e detyronte atë në takime seksuale me Andrew, i cili gjithmonë i ka mohuar pretendimet.

“I mohojmë me ngulm këto akuza se Duka kishte ndonjë formë kontakti seksual ose marrëdhënie. Pohimet e bëra janë të rreme dhe pa asnjë bazë,“ka thënë familja mbretërore.

 Burimi: Newyorkpost 

A.C/Dosja.al

Shto Koment