Showbiz

Mohoi ndërhyrjet kirurgjikale, Arbenita Ismajli nxiret “blof” nga mjekja ruse

Pas lajmeve së hedhura poshtë nga Arbenita se nuk ka kryer asnjëherë ndërhyrje kirurgjikale, një doktoreshë e një klinikë ruse e ka nxjerrë "blof" modelen.
Featured image of article: Mohoi ndërhyrjet kirurgjikale, Arbenita Ismajli nxiret “blof” nga mjekja ruse Arbenita Ismajli

RUSI-Modelja Arbenita Ismajli është vendosur shumë shpesh në qendër të vëmendjes për ndërhyrjet kirurgjikale që ka bërë në fytyrë. Pas lajmeve së hedhura poshtë nga Arbenita se nuk ka kryer asnjëherë ndërhyrje kirurgjikale, një doktoreshë e një klinikë ruse e ka nxjerrë “blof” modelen në seksionin pyetje & përgjigje në Instagram.

“A publikon foto të ndonjë personi që nuk ka qenë në klinikën tënde? Arbenita Ismajli thotë që fotot e saj janë shpifje.”

Ndërkohë, që mjekja ia ka kthyer: “Unë nuk publikoj foto të pavërteta, vetëm foto të punës time,” ka shkruar doktoresha Dubasova.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
foto ilustruese

Disa kohë më parë mediat kosovare raportuan se modelja Arbenita Ismajli ka bërë ndërhyrje estetike në fytyrë, pasi një klinikë në Rusi publikoi pamje të ndërhyrjeve që Arbenita kishte bërë në fytyrë dhe të transformimit të saj.

Por kjo u mohua nga 22-vjeçarja duke u shprehur se është mësuar me shpifjet e njerëzve tani.

Shto Koment