ShowbizSport

Moderatorja shqiptare kap vëmendjen e mediave turke pas ndeshjes së Shqipëri-Turqi (Foto)

Mediat turke kanë bërë disa shkrime për moderatoren Vilma Masha pas ndeshjes së Shqipërisë me Turqinë.
Featured image of article: Moderatorja shqiptare kap vëmendjen e mediave turke pas ndeshjes së Shqipëri-Turqi (Foto) Moderatorja Vilma Masha.

Moderatorja Vilma Masha është pikasur nga mediat sportive turke pas ndeshjes së kombëtares me Turqinë. Ka qenë vetë moderatorja ajo që ka publikuar disa nga artikujt e shkruar për të.

“Fanatik.Com” dhe “Fotomac”, janë disa prej atyre që i ka kushtuar një artikull të veçantë Vilmës.

“Një detaj para se të niste ndeshja nuk i shpëtoi vëmendjes. Bukuroshja u pa në fushë teksa merrte intervista. Sytë ishin në fushë dhe të gjithë tifozët e admiruan.”

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E veshur thjeshtë dhe me elegancën që e karakterizon, Masha ka arritur të fitojë vëmendjen e gazetarëve turk.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë u mbyll me rezultatin 0-2 në favor të turqve.(Lexo Këtu)

B.N/dosja.al

Shto Koment