Showbiz

Moderatorja e sportit kritikon ashpër koleget, Albana Bejko: Marina Vjollca nuk e njihte fare sportin, Alesia Bamin e kanë marrë vetëm për marketing

VIDEO
Gjatë intervistës, Rudina Dembacaj e ka pyetur për koleget e tjera që moderojnë emisione sportive.
Featured image of article: Moderatorja e sportit kritikon ashpër koleget, Albana Bejko: Marina Vjollca nuk e njihte fare sportin, Alesia Bamin e kanë marrë vetëm për marketing Alesia Bami, Albana Bejko dhe marina Vjollca

TIRANË– Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport” në “Rtv Ora”. Gjatë intervistës, Rudina Dembacaj e ka pyetur për koleget e tjera që moderojnë emisione sportive.

Rudina Dembacaj: Pëshkruaj me dy fjalë këto moderatore sportive, Marina Vjollca:

Albana BejkoModeratore por jo mjaftueshem e njohur me sportin.

Rudina Dembacaj: Enkeleida Zeko.

Albana Bejko: Enkeleida është profesioniste.

Rudina Dembacaj: Lei Kraja

Albana BejkoLei është shumë origjinale.

Rudina Dembacaj: Bora Zemani

Albana Bejko: Mua më pëlqente Bora sepse ka qenë shumë natyrale. Mënyra se si prezantonte i vinte natyrshëm. Nuk ishte e stisur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rudina Dembacaj: Hygerta Sako

Albana Bejko: Hygertën e shoh shumë shpesh në stadium padyshim që është profesioniste.

Rudina DembacajIlda Bejleri

Albana Bejko: Ilda ka batutë, është një ndër të vetmet që po ndan një përgjithsi të barabartë me Manushin.

Rudina Dembacaj: Alesia Bami.

Albana Bejko: Alesia Bami është një zgjedhje vetem për marketing, s’ka lidhje me sportin dhe ajo besoj e di që s’ka lidhje me sportin.

Momenti pas minutes 26:00

Marrë nga OraNews

(f.m/dosja.al)

Shto Koment