Showbiz

Moderatori i bën pyetjen ‘pikante’ Don Phenomen-it: A e ke q* Encën? (VD)

Meriton Mjekiqi, bëri pyetjen që të gjithë e mendojnë për Don Phenomen, që pas këngës që publikoi para një viti me Encën.
Featured image of article: Moderatori i bën pyetjen ‘pikante’ Don Phenomen-it: A e ke q* Encën? (VD) Këngëtarja, Enca Haxhia dhe reperi, Don Phenomen.

KOSOVË– Moderatori i njohur kosovar, të ftuarin e radhës në studion e tij ka pasur reperin Don Phenomen. Teksa kanë bërë diskutime mbi karrierën muzikore, Meritoni kishte përgatitur pyetjen më ‘pikante’ për këngëtarin.

Don Phenomen bëri bashkëpunim muzikor me Enca Haxhian dhe dihet që kjo këngëtare është shumë e lakmuar për hiret e saj. Por, që Meritoni do ta pyeste kaq troç reperin, nuk na kishte shkuar mendja!

“A e ke q* Encën a jo?”-pyeti Meriton Mjekiqi.

Momente tepër të sikletshme këto për reperin, i cili u skuq dhe u befasua nga pyetja, ndërsa e shoqëroi me të qeshura me të madhe. Teksa filluan të bënin humor me këtë pyetje, reperi tha që Encën e kishte shoqe shumë të mirë.

“At e kam kolegen ma të mirë, e du shumë. Sa i .përket asaj pune ajo është një gocë e respektueshme, nuk bën ashtu gjërash me dikënd që nuk është me të.”-është shprehur Don Phenomen.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

🔞’A e ki q* Encën’ – Shikoni përgjigjen e Don Phenom 😳 Linku i emisionit n’bio

A post shared by @ gjoniblackent on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment