Aktualitet

Shqipëria lëkundet, Blendi Fevziu në panik: Tërmet, tërmet! Klodiana Lala e merr me të qeshur: Të bjerë…

Teksa Lala po fliste për krimin e ndodhur në Laç, pikërishë në ato momente toka është lëkundur, duke shkaktuat panik tek moderatori.
Featured image of article: Shqipëria lëkundet, Blendi Fevziu në panik: Tërmet, tërmet! Klodiana Lala e merr me të qeshur: Të bjerë… Blendi Fevziu dhe Klodiana Lala

TIRANË– Gazetarja Klodiana Lala dhe moderatori Blendi Fevziu kanë ndjerë tërmetin e ndodhur mbrëmjen e sotme në mes të detit Adriatik. (Shiko këtu)

Teksa Lala po fliste për krimin e ndodhur në Laç, pikërishë në ato momente toka është lëkundur, duke shkaktuat panik tek moderatori. Ndryshe nga Fevziu, Lala e ka marrë me sportivitet lëkundjen, duke u shprehur se ishte e vetmja gjë që mungonte.

PJESË NGA BISEDA NË STUDIO:

Blendi Fevziu: Tërmet! Pak tërmet!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Klodiana Lala: Të bjeri dhe tërmeti

Blendi Fevziu: Nuk prish punë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment