Rajoni

Modelja në Selanik ‘dhuron’ shfaqje +18, del nudo ne mes të qytetit, qytetarët nxjerrin telefonat dhe e fotografojnë

FOTO
Protothema.gr shkruan se ajo doli në mes të rrugës Kassandrou në mbrëmje, ku pozonte për një set fotografik.
Featured image of article: Modelja në Selanik ‘dhuron’ shfaqje +18, del nudo ne mes të qytetit, qytetarët nxjerrin telefonat dhe e fotografojnë Modelja nudo ne Selanik

SELANIK– Një modele në Selanik ka pozuar nudo në mes të kryeqytetit grek, ku ka marrë vëmendjen e shumë qytetarëve që ishin të pranishëm.

Media greke Protothema.gr shkruan se ajo doli në mes të rrugës Kassandrou në mbrëmje, ku pozonte për një set fotografik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sapo përfundoi seti fotografik, ajo veshi një pallto, ndërsa kalimtarët dhe banorët nga ballkonet shikonin me habi për spektaklin e veçantë, ku pati edhe nga ata që e filmuan.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment