Showbiz

Modelja e njohur ushqen me gji vajzën e saj, në Javën e Modës në New York(Foto)

Në foto Mara shfaqet e ulur në një karrige të rehatshme, duke i dhënë gji vajzës së saj.
Featured image of article: Modelja e njohur ushqen me gji vajzën e saj, në Javën e Modës në New York(Foto) Mara Martin

New York-  Java e Modës në New York është gjithmonë e mbushur me njerëz të  modës dhe stilistë të nivelit të lartë, por ngjarjet dhe shfaqjet zakonisht nuk përfaqësojnë veshjen më të mira të nënave të zëna. Mara Martin,një prej modele më të njohura në fushën e modelingut, pasi ka marrë pjesë në një nga shfaqjet e saj është fotografuar duke ushqyer me gji vajzën e saj.

Në foto Mara shfaqet e ulur në një karrige të rehatshme, duke i dhënë gji vajzës së saj me një pompë gjoksi. Anëtarë të tjerë të stafit të kësaj sfilate janë shprehru se i mbështesim modelet që janë bërë nëna dhe nuk prish aspak punë nëse ata kujdesen për fëmijët e tyre.

Mara u prek aq shumë sa i postoi foto edhe në rrjetet e saj sociale  ku tregonte se përveçse është një modele në  profesion është edhe një nënë e kujdesshme

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Momentet para shfaqjes sonë të parë #NYFW për @rebeccaminkoff! Një përvojë e tillë e jashtëzakonshme”, krahas fotove.

Burimi: Popsugar 

A.C/Dosja.al

Shto Koment