Showbiz

FOTOT/ Modelja e famshme Demi Rose, duke shijuar pushimet në Ibiza, poston foto me bikini në Instagram

Modelja e famshme britanike Demi Rose, poston foto me bikini në Instagram.

SPANJË– Modelja e famshme britanike Demi Rose, shpesh shfaq foto provokuese në rrjete sociale, ku merr pëlqime dhe komente nga mijëra fansa. Së fundmi, modelja bukuroshe ka qenë duke shijuar pushimet në Ibiza, nga ku ka ndarë dhe shumë foto provokuese në Instagram. Në setin e fotove të publikuara, ajo shfaqet me bikini të ngjyrave të ndryshme, ndonjëherë dhe gjysmë e zhveshur, duke pozuar dhe nxjerrë format e saj të tonifikuara.

Për më shumë ndiqni fotot:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.a/dosja.al)

Shto Koment