BotaShowbiz

Modelja amerikane Gigi Hadid feston sot ditëlindjen e saj të 26-të

Modelja Gigi Hadid feston sot ditëlindjen e saj të 26-të. Në ditën e veçantë për Gigi-n nuk munguan urimet e veçanta nga familjarët dhe miqtë e saj.
Featured image of article: Modelja amerikane Gigi Hadid feston sot ditëlindjen e saj të 26-të gigi hadid

SHBA– Modelja Gigi Hadid në ditën e saj të lindjes është rrethuar me dashuri nga miqtë dhe familja e saj. Gigi hyn sot në vitin e saj të 26-të.

Modelja amerikane e cila u bë nëna për herë të parë shtatorin e kaluar, ka marrë urime të veçanta të cilat vërshuan në instasorin e saj, ku më të spikaturat janë fjalët nga nëna e saj Yolanda dhe motra Bella Hadid.

Yolanda e quajti Gigi një ‘engjëll të ëmbël‘ dhe Bella u shpreh, ‘faleminderit që ke lindur‘, ndërsa ndanë foto me vajzën e njohur të kopertinës ndër vite.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
urimi

Urime ditëlindjen për ty Engjëlli im i ëmbël ….. Unë gjithmonë kam qenë shumë krenar për gruan e re që je rritur të jesh në çdo hap të jetës tënde, por duke të parë të lindësh dhe të bëhesh nënë vetë i ke dhënë’ Krenar ‘ një kuptim krejt tjetër ….
‘Ju jeni të jashtëzakonshëm !!! Faleminderit që më dhurove këtë dhuratë më të madhe, nuk isha e sigurt se si të kaloja pa mamanë time por Khai e dashur zgjoi një pjesë në zemrën time që unë kurrë nuk e dija se ekzistonte, ‘-shkroi ajo.

Ndërkohë Bella vazhdoi të binte mbi dashurinë ndërsa shkruajti ‘janë ditët e mia’ ,para se të ndajë copëza të lidhjes së tyre të ngushtë të motrës.

(f.i/dosja.al)

Shto Koment